Karnawałowe rytmy na Polnej

2017-01-26 09:16:14 (ost. akt: 2017-04-26 20:03:59)

Autor zdjęcia: Barbara Siergiej

Karnawał to radosny czas zabaw zarówno dla dużych, jak i małych. Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 4 w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie odbył się Bal Przebierańców dla uczniów klas I-III.

Wśród przybyłych gości znaleźli się znane i lubiane postacie ze świata bajek, filmu i muzyki, wśród nich wróżki, królewny, rycerze, piraci, sportowcy, piosenkarze, supermeni, policjanci, komandosi…
Do wielkiego spotkania doszło w czwartek, 19 stycznia. Wspólna zabawa odbyła się w sali gimnastycznej. W wesoły nastrój dzieci zostały wprowadzone przez prowadzącego zabawę oraz niespodziewane pojawienie się Mikołaja.

Animatorzy urozmaicali imprezę ciekawymi konkursami i quizami. Uczniowie mieli też krótką przerwę na poczęstunek i zregenerowanie sił. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych strojach. Przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się wspaniale. Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć.

Barbara Siergiej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5