Polonez, program artystyczny i dobra zabawa. Studniówka Zespołu Szkół w Malinowie [zdjęcia]

2017-01-24 12:32:03(ost. akt: 2017-01-24 12:44:49)

Autor zdjęcia: Labikon Foto&Video

W sobotni (21 stycznia) wieczór na studniówce w sali bankietowej W Dolinie bawili się uczniowie Zespołu Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie.
O godz. 19.00 w imieniu maturzystów Anita Chojnacka z klasy IV Technikum Hotelarskiego i Grzegorz Cechowski z klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych poprosili dyrektora Piotra Dercza o uroczyste rozpoczęcie studniówki. Po powitaniach i życzeniach, nastąpił tradycyjny polonez. Układ choreograficzny przygotowała pani pedagog Edyta Jędrzejewska.
Wieloletnią tradycją szkoły jest studniówkowy program artystyczny. W tym roku uczniowie klas czwartych w zabawny sposób przedstawili lekcje języka angielskiego, historii, obsługi konsumenta, geografii, usług gastronomicznych. Program jak zwykle rozbawił gości, stwarzając niepowtarzalna atmosferę. Wspaniała wspólna zabawa trwała do białego rana.



Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B