Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale [zdjęcia]

2017-01-20 12:38:58 (ost. akt: 2017-01-20 13:04:00)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. 12 stycznia w Przedszkolu Miejskim nr 4 w Działdowie odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, dzwoneczki, Elzy, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich barwnych postaci.

Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, prowadzonych przez animatorów z „Imprezy jak marzenie". Podczas balu odbyły się różne zabawy i konkursy, oraz inne atrakcje tj. zjeżdżanie z dmuchanej zjeżdżalni, malowanie twarzy, wata cukrowa. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.

Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a także prowadzącym - „Impreza jak marzenie” za wspaniałą zabawę karnawałową w naszym przedszkolu.

Anna Wójtowicz

dzialdowo@gazetalsztynska.pl


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5