„Zasmakuj w Warmii - rzecz nie tylko o kuchni” - promocja książki w bibliotece
2017-01-01 14:54:33(ost. akt: 2017-01-01 12:57:53)
Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie z autorami książki „Zasmakuj w Warmii - rzecz nie tylko o kuchni”, Waldemarem Mierzwą i Krzysztofem Mazurkiem.
Spotkanie odbędzie się we wtorek (10 stycznia) o godz. 18.00. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie w dziale Mediateka.
Podczas spotkania z autorami będzie można dodatkowo zasmakować potraw warmińskich przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół w Malinowie. Zapraszamy.
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez