„Jesienny bal warzyw i owoców” w Przedszkolu Miejskim nr 3

2016-11-22 08:54:09(ost. akt: 2016-11-22 10:19:52)

Autor zdjęcia: Maciej Nowicki

W Przedszkolu Miejskim nr 3 w Działdowie odbyło się przedstawienie pt. „Jesienny bal warzyw i owoców”, w którym udział wzięły dzieci z grupy „Biedronki” (4-latki). Dzieci wcieliły się w role warzyw i owoców, a wszystkiemu przyglądała się jeszcze „panująca” Pani Jesień.


Przedstawienie miało na celu zwrócenie uwagi dzieci na walory żywieniowe wynikające ze spożywania warzyw i owoców, a tym samym przezwyciężenie, u niektórych maluchów, niechęci do jedzenia zdrowych i smacznych jarzyn.

Dzieci podczas występu zaprezentowały się fantastycznie. Pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły. Zachwycały też przepięknymi strojami, które przygotowały wspólnie z rodzicami.

Za ten wkład serdeczne podziękowania składają wychowawczynie, Karina Ozga oraz Jolanta Śniegocka, które przygotowały to ciekawe i kolorowe przedstawienie.

mn


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5