Pasowanie na pierwszaka w Szkole Podstawowej nr 4 w Działdowie

2016-10-07 17:25:22(ost. akt: 2017-04-26 20:16:41)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie zostali uroczyście pasowani na uczniów. W tym roku w tej placówce naukę rozpoczęła jedna klasa.

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie oraz zostali pasowani na uczniów przez dyrektora szkoły Wiesława Smereczyńskiego. Wychowawczynią klasy I a jest pani Elżbieta Karolak.

— Przez ponad miesiąc przygotowywaliście się do dzisiejszej uroczystości. Patrzyliście jak zachowują się starsi koledzy. Podpatrywaliście ich na przerwach — mówił podczas uroczystości dyrektor Wiesław Smereczyński. — Zostać pełnoprawnym uczniem, to nie tylko prawa, ale również obowiązki. Będziecie mieli legitymację szkolną, będziecie o sobie mówili - jestem uczniem szkoły.

— Czujcie się w naszej szkole bezpiecznie. My wszyscy będziemy o was dbać i zawsze służyć wam pomocą — dodała wicedyrektor Anna Siedlecka.

W uroczystości udział wziął także wiceburmistrz Andrzej Wiśniewski i naczelnik wydziału oświaty Ewa Ners.

Karol Wrombel
dzialdowo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5