Zabajkowani, czyli zakręceni na punkcie bajki

2016-08-31 17:12:12 (ost. akt: 2016-08-31 17:40:47)
Miejska Biblioteka w Działdowie zaprasza małych i dużych fanów bajki i baśni do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach projektu „Zabajkowani, czyli zakręceni na punkcie bajki”. Projekt ma na celu odświeżenie bajek i baśni, przypomnienie ich ponadczasowych wartości.
PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Dożynki Gminno-Parafialne w Skurpiu

Dożynki Gminno-Parafialne w Skurpiu


Projekt rozpoczął się od konkursu na „Bajkowe selfie”, który ogłosiliśmy 19 sierpnia 2016 r. Będzie trwał do 25 września, kiedy w trakcie Niedzieli Cittaslow ogłosimy zwycięzców. W poniedziałek, 12 września, ruszamy z głośnym czytaniem bajek w Oddziale dla Dzieci. Przez następne 2 tygodnie czekają na nas: spotkania autorskie z autorami bajek, bajkowe gry miejskie, bajkowy flash mob, bajkowy booksprint, bieg postaci bajkowych. Zapraszamy serdecznie wszystkich do naszej bajkowej biblioteki. Szczegóły dostępne w siedzibie biblioteki i na plakatach akcji.

Partnerami projektu są: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie, Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie, Miejski Dom Kultury w Działdowie.

Działanie dofinansowano w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Konkurs Bajkowe selfie
Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza wszystkich niezależnie od wieku do udziału w konkursie „Bajkowe selfie”, który organizujemy w ramach projektu „Zabajkowani, czyli zakręceni na punkcie bajki”. Konkurs ma na celu odświeżenie bajek i baśni, przypomnienie ich ponadczasowych wartości. Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie wykonać bajkowe selfie, tzn. związane z bajką, np. selfie z ulubioną bajką - książką, ucharakteryzowanie (przebranie się za) na postać z bajki itp. Liczymy na waszą kreatywność! Prace należy przesłać do 18 września 2016 roku na adres e-mail: biblioteka@mbpdzialdowo.pl. Regulamin dostępny na stronie biblioteki i w siedzibie na ul. Wolności 64A. Przewidujemy przyznanie 3 nagród i dodatkowo nagrody publiczności dla selfie, które zdobędzie najwięcej „lajków” w głosowaniu na portalu społecznościowym.

Partnerami konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie, Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie, Miejski Dom Kultury w Działdowie.

Konkurs dofinansowano w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Konkurs „Bajkowe selfie” otwiera projekt „Zabajkowani, czyli zakręceni na punkcie bajki”, który zakończy się we wrześniu. Przed nami spotkania z autorami bajek, gry miejskie i wiele innych atrakcji. Szczegóły już wkrótce na naszych stronach i plakatach.

MBP DziałdowoCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5