Turniej plażówki. Puchar burmistrza pojechał do Szreńska [zdjęcia, film]

2016-08-18 11:45:00 (ost. akt: 2016-08-18 13:05:46)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W turnieju siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Działdowa Grzegorza Mrowińskiego zagrało 14 par. Wygrała para ze Szreńska. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny turniej - Mistrzostwa Działdowa.


Mecze turniejowe (7 sierpnia) rozegrano na dwóch boiskach w Parku Jana Pawła II i w Gimnazjum nr 2.
Natomiast półfinały i finały na boisku Jana Pawła II.
W pierwszym półfinale Paweł Warda i Adrian Warda wygrali z Tobiaszem Lipowskim i Mariuszem Wiśniewskim (21:13). Natomiast w drugim półfinale para Wiktor Mielczarek / Karol Jagodziński pokonali duet Marcin Romanowski /Mateusz Rochna (21:14).
(W finałowym starciu zwyciężyli siatkarze ze Szreńska - Adrian Warda / Paweł Warda pokonując lidzbarczan Wiktora Mielczarka i Karola Jagodzińskiego (24:22).
Najlepsze dwie pary turniejowe otrzymały z rąk burmistrza Grzegorza Mrowińskiego i dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Działdowie Grzegorza Kaszubskiego statuetki i nagrody rzeczowe.

W turnieju zagrali: Marcin Romanowski i Mateusz Rochna (Żuromin), Wiktor Mielczarek i Karol Jagodziński (Lidzbark), Tomasz Szulkowski i Michał Uciński (Lipówka/Kozłowo), Piotr Dembowski i Jacek Naczk (Olsztyn), Sebastian Kostrubski i Norbert Fabisiak (Olsztyn), Michał Kaczmarczyk i Konrad Olender (Działdowo), Błażej Szulc i Dawid Karpiński (Lidzbark), Patrycja Szymańska i Adrian Calik (Lidzbark), Adrian Warda i Paweł Warda (Szreńsk), Mateusz Kucman i Paweł Fijałkowski (Szreńsk), Tobiasz Lipowski i Mariusz Wiśniewski (Kurki), Szymon Maźnio i Łukasz Cichowski (Kozłowo), Szymon Dobrzyniecki i Patryk Stępień (Działdowo) oraz Przemysław Krzykowski i Hubert Józefko (Gralewo).

Zapraszamy w sobotę
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie zaprasza na Mistrzostwa Działdowa w siatkówce plażowej. W poprzednim roku wygrał duet z Lidzbarka Wiktor Mielczarek / Błażej Szulc. Zawody odbędą się w sobotę 20 sierpnia, początek godz. 10.00. Zgłoszenia przyjmowane będą na boisku w Parku Jana Pawła II ul.Męczenników (przed rozpoczęciem rozgrywek). Zapraszamy.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fazi #2049322 | 95.160.*.* 19 sie 2016 19:24

    I znowu pan Burmistrz z mikrofonem, gdzie robią zdjęcia to on tam jest. A może lepiej żeby popracował i postarał się ściągnąć zakłady pracy do Działdowa aby ludziom żyło się lepiej, wtedy będą go na pewno chwalić a nie tylko do koryta i w dupie ze społeczeństwem.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Kibic #2048755 | 217.99.*.* 18 sie 2016 20:55

    Nagrody dla dwóch najlepszych par?a od kiedy podium ma dwa stopnie?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5