I Letni Maraton Fitness w Działdowie [film, zdjęcia]

2016-07-23 20:15:04(ost. akt: 2016-07-23 22:50:49)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

W sobotnie (23 lipca) południe, na boisku sportowym przy Gimnazjum nr 1 w Działdowie, odbył się I Letni Maraton Fitness. Impreza była zorganizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2016.


W programie maratonu było kilka punktów. Na początek zumbę finess poprowadziła Aneta Jagiełło. Zajęcia z taekwon-do poprowadziła rodzina Gromowskich. Trening funkcjonalny - ogólnorozwojowy na wszystkie partie mięśniowe, poprowadziła Joanna Berestowska. Maraton zakończył się pilatesem (ćwiczenia rozluźniające) poprowadzonym przez Hannę Berestowską.
W międzyczasie uczestnicy mogli skosztować ciastek i batonów bez cukru i glutenu. Na zakończenie odbyło się losowanie naród: torby, plecaki, namioty, karnety na siłownię.
Kolejna impreza odbędzie się w niedzielę - 28 sierpnia. Więcej informacji podamy wkrótce.

kwCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5