Zapraszamy na spotkanie z wokalistą Markiem Piekarczykiem

2016-03-11 10:37:38 (ost. akt: 2016-03-11 10:50:22)

Autor zdjęcia: Materiał – MDK Działdowo

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na spotkanie z wokalistą Markiem Piekarczykiem, które odbędzie się 18 marca br. w sali widowiskowej MDK przy ul. Jagiełły 13. Pretekstem do spotkania jest koncert wokalisty z zespołem Marek Piekarczyk Akustycznie, który odbędzie się w tym samym dniu o godz. 19.00.
Początek spotkania z artystą zaplanowano na godz. 14.00. Wydarzenie będzie miało charakter interakcji z publicznością. Widzowie będą mogli zadawać artyście pytania, a fani muzyka mogą liczyć na wspólną fotografię. W sprzedaży będzie dostępna również książka artysty pt. „Zwierzenia kontestatora”. Bezpłatne wejściówki na spotkanie, są dostępne w biurze MDK przy ul. Wolności 64.

Wieczorem lider grupy TSA zaśpiewa w Działdowie w ramach corocznego koncertu ROCK WIOSNA. Wystąpi ze swoim zespołem MAREK PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE Muzykowi na scenie będą towarzyszyć Tadeusz Apryjas – gitara, vocal i Jacek Borowiecki – instrumenty perkusyjne.
Bilety (30zł) na koncert można również nabyć w biurze MDK przy ul. Wolności 64.

MDK Działdowo


Koncert Live


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5