Pierwsze spotkanie członków Działdowskiej Kuźni Słowa w nowym roku
2016-02-06 14:24:42(ost. akt: 2016-02-06 12:30:50)
Utrwaliło się już, że literaci z naszego powiatu i sympatycy lokalnej twórczości zgromadzeni w Stowarzyszeniu Działdowska Kuźnia Słowa spotykają się w ostatni czwartek niemal każdego miesiąca.
Swoistą premierę mają wówczas nowe utwory: wiersze, opowiadania czy inne formy literackie. Czasem ktoś przyniesie i zaprezentuje zebranym tekst innego poety/pisarza, który wydał mu się szczególnie godny uwagi.
Tym razem podczas styczniowego spotkania część czasu poświęcono planom
działań na 2016 rok, w tym przygotowaniom do dwóch ważnych wydarzeń: zebraniu materiałów do publikacji literacko-fotograficznej o naszym mieście oraz zaplanowanej na 8 marca prezentacji literackiej inspirowanej tematem kobiet. Występ ten jest zaplanowany we współpracy z Miejskim Domem Kultury.
– SDKS chciałoby zaprezentować wówczas działdowskiej publiczności nie tylko własne wiersze, ale i innych autorów, bo o kobietach powstało przecież wiele pięknych utworów. Jeśli do tego dodamy odpowiednio dobrane piosenki i szczyptę humoru mamy nadzieję zachęcić działdowian do przybycia na ten amatorski występ – powiedziała przewodnicząca SDKS Renata Buczyńska.
SDKS
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez