VIII OMFP Hoffer Superhit Festival, czyli Perfect, Kayah, Marek Piekarczyk i Krystyna Prońko w Działdowie

2015-10-17 15:53:56 (ost. akt: 2015-10-20 22:25:37)
Trwają przygotowania do VIII edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2015. Festiwal, który w czerwcu otrzymał podczas Warmińsko-Mazurskiej Gali Jakości najbardziej prestiżowe wyróżnienie przyznawane w naszym województwie – statuetkę dla Najlepszego Produktu i Usługi Warmii i Mazur - odbędzie się 5 grudnia w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie.
Gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie legendarny zespół PERFECT, obchodzący w tym roku jubileusz 35-lecia działalności artystycznej. Koncert będzie finałem, festiwalowej Gali Laureatów, na którą już dziś serdecznie zapraszamy. Zapraszamy także na przesłuchania konkursowe. Nowością jest fakt, że wstęp na tę część festiwalu będzie bezpłatny, konieczne jest jednak posiadanie specjalnej wejściówki, którą można zarezerwować w biurze MDK. Zapraszamy także grupy zorganizowane np. klasy szkolne. Najliczniejszym grupom zorganizujemy wspólną fotkę z jurorami.


6 grudnia odbędą się natomiast warsztaty wokalne prowadzone przez znakomitą polską wokalistkę jazzową, Krystynę Prońko. Artystka będzie oczywiście również jurorem podczas przesłuchań konkursowych. Warto przypomnieć, że wokalistka prowadziła zajęcia wokalne w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz pracowała z młodymi piosenkarzami w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Była także jurorką telewizyjnego programu Śpiewaj i Walcz w TVP 1.

Kolejnymi jurorami na naszym festiwalu będą znane m.in. z jurorowania w The Voice Of Poland gwiazdy polskiej sceny, KAYAH i MAREK PIEKARCZYK. Pragniemy przypomnieć, że w latach poprzednich zaproszenie do udziału w pracach jury przyjęli m.in. Urszula Dudziak, Mietek Szcześniak, Ania Wyszkoni, Piotr Kupicha, Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski, Andrzej Krzywy, Maria Sadowska, Ania Dąbrowska, Halina Mlynkova, Martyna Jakubowicz, Łukasz Zagrobelny, Grażyna Łobaszewska czy Kasia Cerekwicka.

Miło nam poinformować, że piąty rok z rzędu sponsorem tytularnym imprezy będzie firma HOFFER. Wspaniałą informacją jest także to, że WSZYSCY ubiegłoroczni partnerzy zdecydowali się kontynuować współpracę podczas tegorocznej edycji festiwalu, a w tym wspaniałym gronie pojawiły się ponownie firmy Heinz Glas Działdowo oraz Heinz Plastics Polska. Udział firm komercyjnych gwarantuje oprócz wysokiej puli nagród finansowych specjalne nagrody sponsorskie m.in. notebooki. Przypominamy, iż oprócz nagród rzeczowych i finansowych zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji festiwalu, wygrała również sesję nagraniową w studiu Polskiego Radia Olsztyn.

Honorowy patronat nad imprezą sprawują Burmistrz Miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński i Starosta Działdowski Marian Janicki

Zamieszczamy kartę zgłoszenia i Regulamin. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 9 listopadaMDK Działdowo


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Normalny #1840653 | 185.17.*.* 21 paź 2015 23:23

  Artukuł o imprezie kulturalnej w naszym miescie a tu znów polityka

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Dobrze dla Działdowa #1840148 | 82.160.*.* 21 paź 2015 12:57

   Jak Bronek pójdzie w Posły do Warszawy - o Działdowie nie zapomni. Dlatego 25 pażdziernika w najbliższą niedzielę oddam Głos na Bronka Mazurkiewicza. Wreszcie ktoś z Działdowa. Mam nadzieję że Pan burmistrz Mrowiński też zagłosuje na naszego posła Bronka. We dwóch zawsze łatwiej. Kasę z Warszawy przyciągną!

   odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. ja #1839446 | 79.188.*.* 20 paź 2015 15:29

    Honorowy patronat podwyższy rangę tej imprezy. Brawo.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

   2. Nasz Gbur Mistrz #1839095 | 82.160.*.* 20 paź 2015 08:17

    i honor:) hii hhi hii hehe. Honor szmaty.

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

    1. hehehe patronar burmistrza #1837829 | 94.254.*.* 18 paź 2015 09:38

     Impreza fajna tylko ten "honorowy patronat" burmistrza budzi uśmiechy.

     Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     Pokaż wszystkie komentarze (6)
     2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5