Zespół Zielone Ludki będzie można ponownie zobaczyć w programie Must Be The Music

2015-07-07 09:27:44(ost. akt: 2015-07-07 09:29:41)

Autor zdjęcia: archiwum zespołu Zielone Ludki

Działdowski Zespół Zielone Ludki będzie można zobaczyć znowu w jesiennej edycji programu Must Be The Music w Polsacie.
— Wiemy, że największą siłę przekazu i moc zdobywania fanów, koncertów mają media – najlepiej media ogólnopolskie – np. telewizja Polsat. Zatem naszą debiutancką płytę, o wiele mówiącym tytule „Wczesny retinoll”, która już za chwilę (lipiec/sierpień) ujrzy światło dziennie, chcieliśmy pokazać w TV. A że produkcja programu powiedziała nam, że bardzo chętnie zobaczy nas w nowej edycji – nie zastanawialiśmy się nawet chwili. Zatem już teraz zapraszamy do oglądania nas na jesieni w Polsacie – wystąpimy ze świeżutką piosenką „Motyle” i troszeczkę napomkniemy o naszym debiutanckim albumie „Wczesny retinoll”. Co na to wszystko powie jury i czy ponownie oceni nas pozytywnie? Zachęcamy do śledzenia od września programu – a także info na naszej stronie (www.zieloneludki.pl), gdzie na bieżąco poinformujemy, co, gdzie, i kiedy — mówią członkowie zespołu Zielone Ludki. — Oprócz tego niezmiennie od wielu miesięcy gramy naszą trasę koncertową. Tylko w ciągu kilku ostatnich miesięcy odwiedziliśmy spory kawałek Polski (i nie tylko). Graliśmy w Kłodzku (na dniach miasta , w Nowej Rudzie, we Wrocławiu, w Tenczynku (koło Krakowa), a także w czeskiej miejscowości Nahod i w Łodzi. W najbliższy weekend gramy w ramach Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynów nad samym morzem w Jantarze. Ostatnią nowością jest nasz udział na liście przebojów Radia Olsztyn. Od wielu tygodni nasza piosenka „Mechaniczny świat” zajmuje w notowaniach pierwsze miejsce – co jest dla nas ogromną niespodzianką. Dziękujemy wszystkim śledzącym i oddającym na nas głosy.

Najbliższego notowania listy posłuchać można w sobotę od godziny 19.00 do 21.00. na stronie www.ro.com.pl lub też w sposób tradycyjny na 103,2 FM.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. adrian #1771056 | 37.152.*.* 8 lip 2015 14:32

    gratulacje!

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

  2. hg #1770116 | 213.205.*.* 7 lip 2015 12:37

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. No cóż niefart!

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5