Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn
2025-03-04 13:01:42(ost. akt: 2025-03-04 13:03:44)
Trzech mieszkańców powiatu działdowskiego trafiło do aresztu. Mężczyźni byli poszukiwani, celem odbycia zasądzonych kar za popełnione wcześniej przestępstwa i wykroczenia.
W poniedziałek (3.03.2025 r.) policjanci z powiatu działdowskiego ujawnili i zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jednego z nich policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z Działdowa zatrzymali na terenie miasta Działdowo. Na 34-letniego działdowianina wystawiono nakaz zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. Mężczyzna ma do odbycia karę 50 dni pozbawienia wolności za nieopłaconą grzywnę.
Kolejny zatrzymany przez patrol prewencji to mieszkaniec gminy Działdowo. 22-latek znajdował się w miejscu zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany nakazem sądowym , celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży.
Z kolei dzielnicowy z gminy Działdowo zatrzymał 25-letniego mieszkańca gminy Działdowo, który również nie opłacił grzywny. W związku z czym sąd zasądził wobec niego karę zastępczą 30 dni pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.
KPP Działdowo
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez