III Charytatywny Trening Biegowy w Rybnie – pobiegnijmy dla dzieci!
2025-02-12 18:10:32(ost. akt: 2025-02-12 18:12:22)
Miłośnicy biegania i dobrej zabawy, a przede wszystkim osoby o wielkich sercach – zapraszamy Was do Rybna! Już w niedzielę, 16 marca 2025 roku, odbędzie się III Charytatywny Trening Biegowy z ekipą Biegam U KOLESI. Start o godzinie 13:00 przy Zespole Szkół w Rybnie.
To wydarzenie łączy sport i pomoc potrzebującym. Cały dochód z biegu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Placówki Wychowawczo-Edukacyjnej „Mario i Olek” w Lidzbarku. Każdy uczestnik będzie mógł dołożyć cegiełkę do tego szczytnego celu, uczestnicząc w biegu i opłacając wpisowe w wysokości 30 zł (płatne na miejscu).
Szczegóły wydarzenia:
- Dystans: 5 km
- Rejestracja: 11:30 – 12:45, w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie
- Start biegu: 13:00, po odprawie i rozgrzewce
- Zapisy: tel. 506 231 242 (Sylwester Kasprowicz) lub mail: sis_rybno@op.pl
- Liczba miejsc ograniczona! Tylko 90 uczestników
Dla każdego biegacza przewidziany jest pamiątkowy medal oraz poczęstunek. Trening będzie miał formę biegu z zaplanowanymi przerwami na rozgrzewkę, co czyni go dostępnym dla osób o różnych poziomach zaawansowania. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie Ochotnicza Straż Pożarna z Truszczyn.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Działdowskiego, Paweł Cieśliński. Organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje dla kibiców i osób towarzyszących.
Nie zwlekajcie z zapisami – liczba miejsc jest ograniczona! Dołączcie do nas i pokażmy razem, że bieganie może mieć wielkie serce!
red
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez