[GALERIA] MIG, SZPILKI, IMPERIAL - RUSZYŁY DNI DZIAŁDOWA!

2024-08-10 00:33:13(ost. akt: 2024-08-10 00:44:20)

Autor zdjęcia: Sylwester Kasprowicz

W miniony piątek, 9 sierpnia, Działdowo hucznie rozpoczęło świętowanie swoich 680. urodziny. Tradycyjne Dni Działdowa przyciągnęły mieszkańców oraz gości z okolicznych miejscowości na pełen muzyki i rozrywki wieczór.
Obchody rozpoczęły się już o godzinie 18:00, kiedy to scena na rynku wypełniła się najmłodszymi mieszkańcami miasta, uczestniczącymi w interaktywnym programie „Dźwiękoludki”. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy, śpiewu i tańca, co wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój na resztę wieczoru.

Tuż po zakończeniu programu dla dzieci, na scenie pojawił się zespół Singers, który swoimi dynamicznymi występami rozgrzał publiczność do czerwoności. O godzinie 20:00 scenę przejął zespół Imperial, który zaprezentował mieszankę najlepszych Polskich utworów, angażując publiczność do wspólnej zabawy.


Kolejną atrakcją piątkowego wieczoru był występ zespołu Szpilki, który rozpoczął swój koncert o 21:00. Ich energetyczne wykonania znanych przebojów sprawiły, że plac wypełnił się tańczącymi ludźmi. Chwilę później, o 21:50, na scenie pojawiła się Wiktoria Antkiewicz – laureatka trzeciego miejsca w konkursie Młodzieżowy Sing-Off, organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta. Jej występ został przyjęty owacyjnie, a młoda artystka zyskała wielu nowych fanów.

Kulminacyjnym momentem wieczoru był występ gwiazdy piątkowej nocy – zespołu „MIG”. O godzinie 22:00, gdy tylko pojawili się na scenie, tłum entuzjastycznie przywitał ich dźwiękami braw i wiwatów. Zespół, znany z takich hitów jak „Wymarzona” czy „Ona jedyna”, porwał publiczność do tańca, a atmosfera na Dniach Działdowa była wyjątkowo gorąca.

Sylwester Kasprowicz

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B