Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Strażaków PSP

2024-04-20 10:00:00(ost. akt: 2024-04-19 11:44:18)
Zwycięzcy - złoci medaliści

Zwycięzcy - złoci medaliści

Autor zdjęcia: Ryszard Makszyński

W piątek 12 kwietnia w SP 2 w Działdowie obyły się XXIV mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w piłce siatkowej. W zawodach wzięło udział sześć drużyn.
Do rywalizacji stanęły drużyny z miejscowości Bartoszyce, Ełk, Elbląg ,Węgorzewo, Ostróda i Działdowo reprezentując jednostki PSP. Turniej odbył się w duchu sportowej rywalizacji oraz wzmacniania więzi między strażakami.
W finałowym starciu na parkiecie spotkały się zespoły z Bartoszyc i Elbląga. Był to pojedynek pełen emocji i zaangażowania, który przyciągnął uwagę licznie zgromadzonej publiczności. Ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna reprezentująca Elbląg, zdobywając tym samym tytuł mistrza Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłce siatkowej wśród strażaków PSP.
Po zakończeniu meczu nastąpił uroczysty moment wręczenia nagród pucharów i medali najlepszym zespołom i zawodnikom. Zaszczyt ten przypadł zastępcy komendanta Wojewódzkiego PSP, st. bryg. Tomaszowi Ostrowskiemu wraz z Burmistrzem Miasta Działdowo oraz V-ce Starostą Powiatu Działdowskiego, którzy wręczyli nagrody zwycięskiej drużynie oraz pozostałym zespołom i zawodnikom za ich zaangażowanie i wysiłek w zawodach.
Mistrzostwa nie tylko dostarczyły emocji i wspaniałej sportowej rywalizacji, ale również umożliwiły strażakom nawiązanie nowych kontaktów oraz wzmacnianie współpracy między jednostkami PSP. Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do integracji środowiska strażackiego oraz promocji aktywnego trybu życia wśród funkcjonariuszy PSP.
1 miejsce: KM PSP Elbląg
2 miejsce: KP PSP Bartoszyce
3 miejsce: KP PSP Ełk
4 miejsc: KP PSP Węgorzewo
5-6 miejsce: Działdowo, Ostróda
Najlepszy rozgrywający: Piotr Zawistowski (Ełk)
Najlepszy atakujący: Mateusz Norek (Elbląg)
MVP turnieju Patryk Pęcak (Bartoszyce)
 Ryszard Makszyński


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5