Zobacz od środka pierwszy apartamentowiec w Dobrym Mieście. Już w ten weekend Dni Otwarte w Apartamentach Górna!

2019-02-19 12:46:32(ost. akt: 2019-02-21 11:35:22)   Artykuł sponsorowany
Dobiegają końca ostatnie prace wykończeniowe w nowo powstałej inwestycji Apartamenty Górna. Przyszedł więc czas, by zaprezentować mieszkańcom Dobrego Miasta pierwszy w tej miejscowości apartamentowiec. Zabieramy Was na foto spacer po nowoczesnym budynku, w którym znajduje się 20 apartamentów, winda, hala garażowa, no i oczywiście piękny widok na Łynę i bazylikę. Jeżeli chcielibyście zobaczyć naszą inwestycję na własne oczy, to najlepszą do tego okazją będą Dni Otwarte, które odbędą się już w ten weekend – 23 i 24 lutego (piątek i sobota).


Apartamenty Górna to realizowana przez Investeam w sercu Dobrego Miasta inwestycja deweloperska o podwyższonym standardzie. Wiosną tego roku oddanych zostanie 20 lokali mieszkalnych z wentylacją hybrydową, przeszkloną klatką schodową i balkonami. Mieszkańcy tego trzykondygnacyjnego budynku do dyspozycji będą mieli halę garażową, komórki lokatorskie i windę.
Obecnie w budynku wykonywane są ostatnie prace i roboty wykończeniowe (zostało m.in. przeszklenie balustrad balkonów), a na zewnątrz trwa zagospodarowanie terenu. Zakończenie wszystkich prac nastąpi już wiosną.

W kameralnym budynku większość lokali znalazła już swoich nabywców. W sprzedaży zostały 3 ostatnie apartamenty o powierzchni 53 m2. Znajdują się one na każdej z trzech kondygnacji mieszkalnych po obu stronach budynku i posiadają ekspozycję południowo-zachodnią i południowo-wschodnią. Z ich okien i balkonów rozpościera się piękny widok na Łynę, bazylikę i centrum miasta.- W każdym z tych mieszkań projektant przewidział pokój dzienny, sypialnię, kuchnię, łazienkę, przedpokój i balkon o wielkości niespełna 6 m2. Każdy z lokali posiada okna od salonu wychodzące na południe. Mieszkania są w stanie do wykończenia, więc możliwe jest wprowadzenie własnych zmian polegających np. na wydzieleniu dodatkowego pokoju - wykonaniu aneksu kuchennego w salonie i wydzieleniu drugiej, niezależnej sypialni – informuje Piotr Kaczmarczyk, kierownik biura sprzedaży inwestycji Apartamenty Górna.Wszystkie 3 apartamenty będzie można obejrzeć na własne oczy już w najbliższy weekend 23 i 24 lutego. W piątek w godzinach od 11 do 17 oraz w sobotę między 11 a 14, odbędą się Dni Otwarte w Apartamentach Górna.

- Tego dnia oprowadzimy Państwa po budynku i odpowiemy na wszystkie pytania. Na miejscu pomożemy Wam również w załatwieniu kredytu mieszkaniowego – zapowiada Piotr Kaczmarczyk.

Zainteresowanych mieszkaniami zapraszamy na stronę www.apartamentygorna.pl. Do dyspozycji jesteśmy również pod numerem 661 411 611.

Tymczasem zapraszamy wszystkich na wirtualny foto spacer po naszej inwestycji. W galerii zdjęć możecie zobaczyć, jak obecnie wyglądają Apartamenty Górna.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5