Pippi Pończoszanka gościła w Morągu

2016-08-22 12:25:12 (ost. akt: 2016-08-22 12:36:47)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK

Grono dzieci z Morąga i okolic dołączyło do bandy Pippi Pończoszanki. Warsztaty prowadzone były w trzech grupach i zakończyła je wspólna dziecięca parada, dzieci pokazały nam jak wygląda prawdziwa zabawa!
Drugiego dnia zaś w namiocie cyrkowym (rozstawionym w parku miejskim) odbył się spektakl „Pippi Pończoszanka” i koncert zespołu Bura Kura. Jak było? Sami zobaczcie!
Pippi Pończoszanka w gronie piratów-akrobatów przemierza całą Polskę. W tym roku odwiedziła również Morąg... Do Morąga przyjechał namiot cyrkowy, w którym spotkaliśmy rudą dziewczynkę z ogromną fantazją i mnóstwem pomysłów.
źródło: MDK

Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5