Bajkowa olimpiada w Dąbrównie

2015-01-21 16:06:49 (ost. akt: 2015-01-21 16:08:07)

Autor zdjęcia: Aldona Nowakowska

Sobotnie popołudnie - 17 stycznia było wyjątkowe w naszej szkole. Rada Rodziców zaprosiła całą społeczność lokalną na zabawę karnawałową pod hasłem „Bajkowa olimpiada”.
Sobotnie popołudnie 17 stycznia było wyjątkowe w naszej szkole. Rada Rodziców zaprosiła całą społeczność lokalną na zabawę karnawałową pod hasłem „ Bajkowa olimpiada”.

O godzinie 15.00 sala gimnastyczna wypełniła się miłośnikami tańca i dobrej zabawy. Wszystkich przybyłych serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Małgorzata Malimon. Następnie rozpoczęła się zabawa profesjonalnie prowadzona przez wodzirejów.

Tylu tańczących i bawiących się sala gimnastyczna gości tylko przy okazji zabawy karnawałowej. Dzieci i rodziców nie trzeba było do zabawy specjalnie namawiać. Wśród bawiących były malutkie dzieci, uczniowie szkoły, liczna grupa absolwentów oraz dorośli. Przerwy w tańcu były wypełnione konkurencjami sportowymi. Wzięła w nich udział liczna grupa osób.

Zmęczeni tańcem mogli nabrać sił dzięki wizycie w kawiarence prowadzonej przez Mamy oraz członków Samorządu Szkolnego. Pyszności było naprawdę dużo. Wszystko przygotowane zostało sposobem domowym: ciasta, kanapki, gorąca czekolada, a nawet chleb upieczony w szkole.

Warto było to sobotnie popołudnie spędzić w naszej szkole! Uśmiechnięte od ucha ucha dzieci najlepiej świadczą o tym, że była to udana zabawa karnawałowa. Doszła ona do skutku dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób.
Aldona Nowakowska


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: psp

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5