Rodzinny festyn na powitanie lata

2018-06-22 10:11:21(ost. akt: 2018-06-22 10:35:30)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wakacje tuż, tuż! Warto pamiętać o zbliżającym się Festynie Rodzinnym w Budrach. Będą piesni i tańce, konkursy z nagrodami i mnóstwo plenerowej radości.
Rekreacyjny piknik zaczyna się 30 czerwca o godz. 16.00 występem młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca z zaprzyjaźnionego miasta Lozova (Mołdawia). Dla dzieci i rodziców Gminny Ośrodek Kultury przygotował mnóstwo konkursów z nagrodami ufundowanymi przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Budrach. Zapowiada się popołudnie pełne dziecięcych zabaw i radości! Zachęcamy rodziców, zabierzcie swoje pociechy, aby zakosztowały plenerowej radości na dobry początek wakacji.Muzycznie zabrzmią nasze zespoły dziecięce i solistki z GOK oraz świetlicy Ołownik. Na łasuchów czekać będą stoiska z cukrową watą i słodyczami, a amatorzy piękna znajdą coś dla siebie w kramiku urodowym. W ramach odbywającego się podczas naszej imprezy "Pikniku cyfrowego E-obywatel" , Fundacja Progres zaprasza do udziału w konkursach wiedzy o cyfryzacji - do wygrania... PowerBanki! To nie koniec atrakcji. Po godzinie 20.00 na uczestników czeka impreza w rytmach disco-polo. Do zobaczenia na miejscu!
(GOK Budry)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. -....... #2524661 | 37.47.*.* 24 cze 2018 10:06

    Opiece w Baniach rozdaja zepsute mieso i nie daja czałe zasilki tylko sobie zabieraja

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5