Kierowca audi z promilami

2017-09-19 09:37:06 (ost. akt: 2017-09-19 10:09:43)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Blisko 2,5 promila alkoholu miał kierujący audi, którego do kontroli drogowej zatrzymali w niedzielę węgorzewscy policjanci. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie na drodze Kodeks Karny przewiduje 2 lata pozbawienia wolności i utratę prawa jazdy na najbliższe 10 lat.
W niedzielę, kilka minut po północy podczas patrolu na terenie gminy Budry węgorzewscy policjanci zwrócili uwagę na sposób jazdy kierującego samochodem marki audi. Podejrzenia policjantów, że kierujący może być nietrzeźwy były słuszne. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli, okazało się, że za kierownicą siedzi mężczyzna. Badanie stanu trzeźwości 33-letka wykazało, że ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Budry trafił na komendę, a pojazd na parking strzeżony. Za jazdę po alkoholu 33-latek odpowie przed sądem. Kara, którą za takie nieodpowiedzialne zachowanie na drodze przewiduje Kodeks Karny to 2 lata pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy na najbliższe 10 lat.
(źródło: KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5