Mikołajkowy Kiermasz Bombkowy w Budrach

2015-11-16 10:18:44 (ost. akt: 2015-11-16 10:22:02)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

Termin do zapamiętania bardzo prosty bo 6 grudnia w Mikołajki. Zapraszamy serdecznie do Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach chętnych wystawców z rękodziełem bożonarodzeniowym i nie tylko.
Regulamin bożonarodzeniowego kiermaszu „Mikołajowy Kiermasz Bombkowy” w Budrach:

1.Termin bożonarodzeniowego kiermaszu pn. „Mikołajowy Kiermasz Bombkowy” wyznacza się na dzień 6 grudnia 2015r. w godzinach 9.30 – 14.00 na sali widowiskowej w Budrach.
2.Organizatorem kiermaszu jest Gminny Ośrodek Kultury w Budrach.
3.Na kiermaszu prezentować można ozdoby bożonarodzeniowe oraz wyroby kulinarne i cukiernicze.
4.Zabrania się sprzedaży wyrobów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia.
5.Osoby zainteresowane udziałem w kiermaszu, w charakterze wystawców, zobowiązane są do wypełnienia formularza zgłoszenia, który dostępny jest na stronie http://www.gokbudry.xip.pl/
6.Zgłoszenia uczestnictwa w kiermaszu przyjmowane są pocztą tradycyjną, elektroniczną na adres gokbudry@wp.pl, telefonicznie 87/427-80-40 bądź osobiście do dnia 4 grudnia 2015 r. (piątek)
7.O udziale w kiermaszu decyduje kolejność głoszeń.
Zapraszamy


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: BudryGok

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5