Aktywność fizyczna to najlepsza pigułka na zdrowie

2015-06-15 14:40:59(ost. akt: 2015-06-15 15:03:22)
XIV Uliczny Bieg Bociana w Budrach

XIV Uliczny Bieg Bociana w Budrach

Autor zdjęcia: Emilia Fedusio

Przepis na dobre samopoczucie podali zawodnicy Ulicznego Biegu Bociana, który odbył się w ostatnią niedzielę (14 czerwca) w Budrach.
Na linii startu czternastej edycji Biegu Bociana stanęli mali biegacze, młodzież i dorośli. Tego dnia sportowa rywalizacja (do ostatnich centymetrów przed metą!) była równie ważna jak dobra zabawa i promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. W zawodach, oprócz mieszkańców gminy Budry, wzięli udział również goście m. in. z Węgorzewa, Korsz, Gołdapi, Bań Mazurskich i Olsztyna. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników biegów wylosowano szczęśliwca, który otrzymał rower. Zdrowy tryb życia promowały również mieszkanki gminy Budry, które wzięły udział w marszu z kijkami (i właśnie kijki do nordic walkingu otrzymało kilkoro wylosowanych uczestników imprezy).

Uliczny Bieg Bociana zorganizowali: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej Stanisław Woźniak i Gminny Ośrodek Kultury w Budrach.
(Wyniki biegów podamy wkrótce)
(ef)Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5