WOŚP Braniewo: Udało się zebrać nieco ponad 50 tysięcy złotych

2023-01-30 10:49:19(ost. akt: 2023-01-30 12:13:25)
Do akcji jak co roku przyłączyły się Braniewskie Morsy

Do akcji jak co roku przyłączyły się Braniewskie Morsy

Autor zdjęcia: WOŚP Braniewo

Za nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którą zagrało m.in. Braniewo, Frombork i powiat braniewski. Braniewski sztab poinformował o wynikach swoich ostatnich obliczeń, chociaż te nadal trwają. Ile udało się zebrać na tę chwilę?
Kochani co za dzień, co za emocje. Jak zwykle niestraszne nam były warunki pogodowe i okrojony troszkę braniewski finał, ale pokazaliście, że można liczyć w każdej sytuacji na Wasze wspaniałe gorące serca – przekazuje WOŚP Braniewo.

– Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy tak dzielnie chodzili ulicami naszego miasta i zbierali "grosiki". Serdecznie podziękowania również dla darczyńców, oraz organizatorów 31. Finału WOŚP. Na obecną chwilę zebraliśmy nieco ponad 50 tysięcy złotych. Liczymy dalej – informuje braniewski sztab.

Z Wielką Orkiestrą grał również m.in. Frombork. Jak informuje tamtejszy sztab, z pierwszych obliczeń wynika, że udało się zebrać ponad 36 tysięcy złotych. Za to w kolejnym sztabiku, w Gminnym Centrum Kultury w Lelkowie, zebrano ponad 7 tysięcy złotych, to prawie o połowę więcej niż w ubiegłym roku.2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5