Czy Polacy wyjdą z grupy na Mundialu? Zakłady już dostępne!

2022-08-05 18:42:59(ost. akt: 2022-08-05 19:19:02)   Artykuł sponsorowany
Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej. Czy Polska wyjdzie z grupy i awansuje do rundy finałowej? Są już zakłady bukmacherskie na to wydarzenie!
Czy Polska wygra w grupie C? Zakłady i typy
Biało-Czerwoni zagrają w grupie C z Argentyną, Meksykiem oraz Arabią Saudyjską. To jedna z bardziej wyrównanych grup na Mundialu, gdzie o pierwsze miejsce bić się będą trzy drużyny. O ile Arabii Saudyjskiej eksperci nie dają większych szans (kurs 30.00), o tyle pozostałe trzy drużyny są na zbliżonym poziomie. Kto jest największym faworytem do wygrania grupy C? Eksperci z legalnych zakładów bukmacherskich eWinner typują, że na pierwszym miejscu znajdzie się Argentyna (kurs 1.40). Kurs na to, że to właśnie Polska wyjdzie do dalszej rundy z pierwszego miejsca wynosi 5.75. Nieco mniejsze szanse analitycy dają Meksykowi - tutaj kurs wynosi 6.25.

Zakłady bukmacherskie na awans Polski do rundy finałowej
Pamiętajmy jednak, że z grupy wychodzi więcej niż jedna drużyna. Zakłady na te wydarzenia są dostępne u bukmachera eWinner. Kursy prezentują się następująco:

• Awans z grupy C - Argentyna - kurs 1.08
• Awans z grupy C - Polska - kurs 1.80
• Awans z grupy C - Meksyk - kurs 1.90
• Awans z grupy C - Arabia Saudyjska - kurs 8.50

Kto strzeli więcej goli? Lewandowski czy Messi?
To będzie prawdopodobnie jedna z ostatnich dużych imprez zarówno dla Leo Messiego, jak i Roberta Lewandowskiego. Każdy z nich będzie chciał udowodnić, że zasługuję na miano najlepszego strzelca. eWinner ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na to, który z tych piłkarzy strzeli więcej goli. I tutaj co ciekawe większe szanse bukmacherzy dają Messiemu (kurs 1.75). Z kolei kurs na to, że to właśnie Lewy strzeli więcej goli wynosi 1.95.

Legalne zakłady bukmacherskie na Polskę
Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.
Więcej informacji na stronie i zakłady na Mistrzostwa Świata 2022 na oficjalnej stronie bukmachera.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5