W Braniewie wystartowała rejestracja wolontariuszy WOŚP

2021-11-24 12:16:21(ost. akt: 2021-11-24 12:29:00)

Autor zdjęcia: WOŚP Braniewo

Już 30 stycznia odbędzie się 30. jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do zbiórki przyłącza się również Braniewo, a rejestracja wolontariuszy już wystartowała.
Tegoroczne hasło zbiórki brzmi "Przejrzyj na oczy", a zebrane podczas całej akcji środki przeznaczone zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Rejestracja wolontariuszy WOŚP w Braniewie tak jak ostatnim razem, odbędzie się dwuetapowo.

Osoby chętne do czynnego udziału w finale muszą w pierwszej kolejności zajestrować się na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl i zaznaczyć opcję "zbieram do puszki".

Następnie za pomocą komunikatora Messenger lub SMS-owo pod numerem 666 877 303 skontaktować się z Jackiem Garbowskim i przesłać mu swoje imię i nazwisko, aby otrzymać token pozwalający na rejestrację w braniewskim sztabie.

Osoby, które już posiadają konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl nie muszą zakładać go ponownie. Wystarczy, że się zalogują i poproszą o token.

Jak przekazują organizatorzy, tokeny przekazywane będą codziennie w godzinach wieczornych, co nie oznacza, że nie można zgłaszać się po nie wcześniej.

Liczba miejsc dla wolontariuszy jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5