Braniewski Dzień Seniora za nami [ZDJĘCIA]

2021-11-15 14:20:41(ost. akt: 2021-11-15 14:21:42)

Autor zdjęcia: Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa

Miniona niedziela była wyjątkowa, głównie za sprawą wydarzenia, które odbyło się w Braniewskim Centrum Kultury. — Ten dzień utwierdził mnie w przekonaniu, że jak dobra zabawa, to koniecznie z seniorami — przekazuje burmistrz.
Tomasz Sielicki dodaje: — Korzystając z okazji — wszystkim seniorom, a w szczególności naszym wspaniałym — braniewskim, życzę dużo zdrowia, wigoru i sił witalnych, aktywności w ramach Miejskiej Rady Seniorów — mnóstwa pomysłów i propozycji do wspólnej realizacji. I — rzecz jasna — wielu okazji do tak dobrej zabawy, jak ta niedzielna.


Wielkie świętowanie Braniewskiego Dnia Seniora rozpoczęło się w niedzielę 14 listopada o 15. Na scenie Braniewskiego Centrum Kultury wystąpiły tamtejsze sekcje oraz lokalne zespoły seniorskie, wśród których należy wymienić grupy: Tęcza Warmii, Honoratki z Płoskini, Warmianki z Fromborka, Wrzos, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Braniewie oraz Warmia Braniewo.

Zwieńczeniem imprezy był koncert zespołu ALIBI "Hity PRL-u – od Krawczyka do Jantarki".

— Zespoły oraz grupy seniorskie zaprezentowały nam niesamowite widowisko. Zespół ALIBI zabrał nas natomiast w podróż przez największe hity polskiej muzyki z czasów PRL-u. Dziękujemy, że byliście z nam — przekazuje Braniewskie Centrum Kultury.

Podczas imprezy Tomasz Sielicki złożył na ręce Sylwii Sarnowskiej-Szałucho, przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów, kwiaty i pismo z życzeniami z okazji Światowego Dnia Seniora. Na imprezie nie zabrakło również Stanisława Żołędziewskiego, przewodniczącego Rady Gminy Braniewo, który w imieniu mieszkańców całej gminy na ręce Przewodniczącej Miejskiej Rady Seniorów przekazał serdecznie życzenia i gratulacje, a także wręczył kosz pełen słodkich obfitości.

— Dziękujemy za zaproszenie i życzymy wszystkim seniorom nieustającej energii, radości, a przede wszystkim zdrowia — przekazuje Gmina Braniewo.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5