Najpiękniejsze ogrody i balkony nagrodzone [ZDJĘCIA]

2021-09-02 15:49:28(ost. akt: 2021-09-02 15:01:30)

Autor zdjęcia: Koło Gospodyń Wiejskich „Krzyżewiacy”

Koło Gospodyń Wiejskich „Krzyżewiacy” zorganizowało konkurs na najpiękniejszy ogródek, rabatę i balkon. Poniżej przedstawiamy jego wyniki.

Kwiaty od zawsze są ozdobą naszych przydomowych ogródków i balkonów. To one nadają kolorów naszemu życiu. Są pasją wielu osób. Koło Gospodyń Wiejskich „Krzyżewiacy” postanowiło nagrodzić najpiękniejsze ogródki przydomowe, rabaty przed budynkiem i balkony i w związku z tym ogłosiło konkurs.

Pierwsza edycja konkursu dobiegła końca. Wpłynęło 9 zgłoszeń. Każde zostało obejrzane przez komisję złożoną z członkiń KGW. I tak wybrano zwycięzców.
W kategorii najpiękniejszy ogród równorzędnie wygrali państwo Teresa i Antoni Łukaszewscy z Fromborka oraz Jadwiga i Andrzej Obłąk z Narusy. Zwycięzcą w kategorii najpiękniejszy balkon zostali państwo Bożena i Tadeusz Salitra z Narusy, natomiasy pierwsze miejsce w kategorii najpiękniejsza rabata przypadło państwu Alinie i Piotrowi Wojtusiszyn z Narusy.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pucharami i voucherami do sklepu ogrodniczo-budowlanego. Nagrody zostały ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Frombork w ramach umowy na realizację zadania publicznego dla organizacji pozarządowych.

red.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5