PSP w Braniewie: Kolejna udana akcja poboru krwi [ZDJĘCIA]

2021-05-06 07:55:06 (ost. akt: 2021-05-06 07:58:18)
Podczas akcji zebrano ponad 13 litrów życiodajnego płynu

Podczas akcji zebrano ponad 13 litrów życiodajnego płynu

Autor zdjęcia: KP PSP w Braniewie

4 maja w siedzibie komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie z okazji tegorocznych obchodów Dnia Strażaka i przy inicjatywie braniewskich mundurowych przeprowadzona została kolejna udana akcja HDK.
W akcji uczestniczyli pracownicy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz sympatycy pożarnictwa.

Pracownicy Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Elbląga zainstalowali sprzęt niezbędny do poboru krwi w świetlicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Łącznie na apel strażaków dotyczący akcji honorowego krwiodawstwa odpowiedziało ponad 30 strażaków. Podczas akcji zebrano ponad 13 litrów życiodajnego płynu.

To już kolejna akcja związana z poborem krwi zorganizowana przez braniewskich strażaków. Obecna edycja poboru krwi została przeprowadzona z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.

Wszystkim, którzy w niej uczestniczyli, składamy serdeczne podziękowania a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach poboru krwi.


KP PSP w Braniewie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5