Poznaliśmy SuperSołtysów 2021 powiatu braniewskiego. Dziś mają swoje święto!

2021-03-11 19:21:42(ost. akt: 2021-03-11 19:55:39)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Zaangażowany sołtys, który niesie pomoc mieszkańcom i działa z oddaniem na rzecz swojego sołectwa to prawdziwy skarb. Warto docenić gospodarzy sołectw, którzy szczególnie na to zasłużyli. Dlatego po raz kolejny odbył się plebiscyt SuperSołtys.
Plebiscyt trwał od 12 stycznia do 2 marca. Kandydatów do tytułu na SuperSołtys 2021 wraz z uzasadnieniem mogli zgłaszać samorządowcy, instytucje, organizacje i stowarzyszenia oraz czytelnicy i redakcje mediów Grupy WM.

Laureaci SuperSołtysa 2021 powiatu braniewskiego działają na rzecz mieszkańców wsi. Każdy z nich zasłużył sobie na ten tytuł, ponieważ łączy ich jedno: nie poddają się i mają głowy pełne pomysłów, a mieszkańcy im kibicują.

Najwięcej głosów w powiecie braniewskim uzyskała Edyta Wróblewska sołtys sołectwa Pakosze-Brzostki w gminie Pieniężno. Pani Edyta złotym sołtysem została po raz drugi!

Na drugim miejscu uplasowała się Iwona Błażejewska sołtys sołectwa Lipowina w gminie Braniewo.

Obrazek w tresci

Trzecie miejsce należy do Łukasza Galińskiego z sołectwa Krasnolipie w gminie Braniewo.

Obrazek w tresci

Serdecznie gratulujemy!

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa składamy wszystkim Paniom i Panom Sołtysom z Powiatu Braniewskiego wyrazy szacunku i uznania. Dziękujemy za zaangażowanie, za podtrzymywanie tradycji oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku wsi. Życzymy, aby pełniona funkcja lidera wiejskiej społeczności była dla Was źródłem nieustannej satysfakcji. Niech satysfakcja z pełnionej funkcji opiekuna i gospodarza wsi oraz społeczne poważanie towarzyszą Wam w codziennej pracy i działalności!2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5