WOŚP 2021: W Braniewie zebrano blisko 50 tysięcy złotych
2021-02-01 15:06:35(ost. akt: 2021-02-02 12:52:22)
Mamy przekroczone ponad 47 tysięcy — informował dziś rano braniewski sztab Wielkiej Orkiesty Świątecznej Pomocy. Na ogłoszenie ostatecznej kwoty trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.
Kochani, to jeszcze nie koniec! Tak gorąco jeszcze w styczniu/lutym nie było! Licytacja nadal trwa — przekazuje WOŚP Braniewo.
— Co do kwoty końcowej i rozliczeń firm i puszek 29 Finału WOŚP w Braniewie musicie jeszcze uzbroić się w cierpliwość, cały czas, jak widzicie, napływają do nas pieniążki — dowiadujemy się z udostępnionej informacji.
.
Warto dodać, że, jak co roku, z WOŚP grały Braniewskie Morsy, które w niedzielę zorganizowały zbiórkę na kąpielisku miejskim.
Wśród ciekawostek, jakie można było wylicytować, znalazły się pamiątkowe medale Wieży Bramnej Zamku Biskupiego w Braniewie i bluzy z herbem Braniewa.
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez![FB](/i/icons/fb.png)