Burmistrz zaprasza do dyskusji o potencjałach i problemach miasta

2020-10-20 15:58:08 (ost. akt: 2020-10-20 15:59:00)
Trwają prace nad strategią rozwoju Braniewa do 2030 roku. Zaczęło się od badania ankietowego i warsztatów diagnostycznych. Tym razem przyszedł czas na dyskusję.
Najpierw przeprowadzono badanie ankietowe wśród mieszkańców i warsztaty diagnostyczne dla pracowników urzędu miasta i uczniów szkół podstawowych.

W imieniu Burmistrza Miasta Braniewa Tomasza Sielickiego chciałabym zaprosić Państwa do dyskusji o potencjałach i problemach naszego miasta. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną spotkanie odbędzie się on-line na platformie internetowej Zoom — informuje Agata Widzicka.

Zdalne spotkanie odbędzie się w czwartek, 29 października, w godzinach 16:45-19:00.

Dyskusja dotyczyć ma tematów takich jak kultura i edukacja, sport i rekreacja, sklepy i usługi, zieleń w mieście i środowisko, infrastruktura, inwestycje, drogi, poruszanie się po mieście, bezpieczeństwo, czy turystyka.

Aby wziąć udział w rozmowie, musimy mieć dostęp do komputera, laptopa lub smartfona z działającą kamerą, mikrofonem i dostępem do internetu.
— Uczestnicy podczas spotkania będą widzieć i słyszeć prowadzących oraz innych uczestników — przekazuje pani Agata.

I dodaje: Pierwsze 15 minut spotkania poświęcimy na krótką instrukcję obsługi aplikacji Zoom i omówienie przebiegu spotkania. W imieniu burmistrza proszę o rozpowszechnienie informacji o warsztatach wśród współpracowników, rodziny oraz znajomych. Wspólnie możemy realnie wpłynąć na przyszłość naszego miasta — zachęca Agata Widzicka.

Więcej szczegółów dotyczących spotkania znajdziecie na stronie internetowej Urzędu Miasta Braniewa.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5