Uczestnicy pokonali trasę rajdu z uśmiechem na twarzy

2019-08-20 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-20 13:31:37)
Braniewo\\\ 17 sierpnia odbył się rajd rowerowy zorganizowany dla najmłodszych mieszkańców naszego powiatu. Na linii startu w amfiteatrze stanęło ponad 20 maluchów.
Mali uczestnicy mieli do pokonania 2 kółeczka prowadzące wokół amfiteatru.
— Uczestników podzieliliśmy na dwie grupy — mówią Organizatorzy. — Pierwszą grupę tworzyli najmłodsi, startujący na rowerkach biegowych, z kolei drugą dzieci na tradycyjnych rowerach. Głównym celem rajdu było spędzenie czasu w miłej i rodzinnej atmosferze, bo oprócz dzieci w rajdzie brali także udział rodzice. Uczestnicy pokonali trasę rajdu z uśmiechem na twarzy, a niektórym jazda tak się spodobała, że przejechali dłuższy dystans.
Po pokonaniu trasy uczestnicy ruszyli w stronę Braniewskiego Muzeum, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie rajdu, wręczenie medali oraz dyplomów, a także drobnych upominków.
— Dziękujemy serdecznie wszystkim ludziom wielkiego serca za okazane wsparcie — mówią Organizatorzy.

Galeria zdjęć: tutaj

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5