Tajemnicza, niebieskowłosa mieszkanka Braniewa debiutuje na Spotify

2019-08-19 17:00:00(ost. akt: 2019-08-19 10:01:20)
Na co dzień prawdziwa „matka Polka” – mężatka, pracownica drogerii, bezgranicznie oddana swoim dzieciom. Jeszcze do niedawna nikt nie spodziewał się, że 34-letnia Wioleta Kościńska wyda swoją własną, autorską piosenkę pt.: „Nieodgadniona” na Spotify!
– Miałam ogromną potrzebę realizowania siebie i wyjścia poza własne, utarte schematy. Pomysł na piosenkę kłębił się w mojej głowie już od jakiegoś czasu, a mocnym kopem i bezpośrednim motywatorem do działania była dla mnie współpraca z warszawską wytwórnią muzyczną, inkubatorem dla wokalistów Delphy Records – mówi Wioleta Kościńska z Braniewa, wokalistka, współautorka utworu „Nieodgadniona”, który zostanie wydany 19 sierpnia 2019 na Spotify, Tidal, Apple Music i innych platformach muzycznych.

Utwór „Nieodgadniona”, do którego muzykę w stylu elektronicznym stworzyli Mateusz Elmo Jechna i songwriterka Dee, to głośny sprzeciw W. Kościńskiej wobec prób ograniczania jej i manipulowania nią, których niejednokrotnie doświadczyła.

– Niezwykle cenię sobie uczciwość, dobro i szczerość. Niestety czasem zdarza się, że pojawia się w życiu osoba, która wprowadza do niego niepotrzebną, toksyczną energię. Piosenka jest o mówieniu głośnego „nie!” takim ludziom. – tłumaczy Wioleta – Wszystkim tym osobom przekazuję, że jestem dla nich „nieodgadniona”, „nieosiągalna” i „nieprzewidywalna”! – dodaje wokalistka.

Piosenka Wiolety Kościńskiej powstała w wyniku jej współpracy z wytwórnią muzyczną z Warszawy Delphy Records.

– Podczas pracy z inkubatorem Delphy Records czułam się świetnie, gdyż tego zawsze chciałam i cieszyłam się bardzo, że mam okazję pracować z profesjonalistami. Bardzo dużo się nauczyłam, a przez to – otworzyłam i rozwinęłam się, nie tylko muzycznie. Najbardziej wymagające było dla mnie samo nagranie wokalu w studiu nagraniowym, podczas którego musiałam poradzić sobie sama ze sobą. To była fantastyczna przygoda i jestem dumna, że udało mi się stworzyć i wydać swoją własną, autorską piosenkę! – cieszy się Wioleta.

Singiel „Nieodgadniona” (publicznie dostępny od 19 sierpnia 2019r.): www.delphy.pl/Nieodgadniona

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ewa #2780193 | 84.182.*.* 22 sie 2019 07:26

    Poznałam panią Wiolettę gdy pracowała w jednym z braniewskich sklepów . Miła , kulturalna i pozytywną .Życzę powodzenia !

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5