Zniszczył drzwi – odpowie teraz przed sądem

2019-02-25 09:49:16 (ost. akt: 2019-02-25 09:56:01)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Kryminalni z Braniewa przedstawili 27-latkowi zarzut zniszczenia mienia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna uszkodził drzwi wejściowe do jednej z miejscowych klatek schodowych powodując straty o wartości blisko 4 tys.zł.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że dwa dni wcześniej doszło do zniszczenia mienia. Okazało się, że uszkodzeniu uległy drzwi wejściowe do klatki schodowej jednego z bloków na terenie Braniewa.

Policjanci dotarli do pokrzywdzonej, która wyceniła straty na blisko 4 tys.zł. Kryminalni przystąpili więc do zidentyfikowania sprawcy. Okazało się, że za zdarzenie odpowiedzialny jest 27-latek.

Podejrzany został doprowadzony do komendy, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Teraz będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5