Kolejni poszukiwani w rękach kryminalnych

2019-02-25 09:49:02 (ost. akt: 2019-02-25 09:50:37)

Autor zdjęcia: Archiwum

Policjanci z wydziału kryminalnego w przeciągu niespełna trzech godzin dotarli do dwóch poszukiwanych, którzy od zeszłego roku ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni opłacili zasądzone im grzywny i dzięki temu uniknęli pobytu w więzieniu.
W trakcie codziennej służby policjanci zarówno z wydziału prewencji jak i kryminalnego, poza zleconymi czynnościami, gromadzą i weryfikują informacje dotyczące poszukiwanych.

21 lutego mundurowi prowadzili działania, które w szczególny sposób ukierunkowane były na zatrzymanie tych, którzy ukrywając się próbują uniknąć zasądzonej kary. Po ustaleniu, w jakich miejscach mogą przebywać poszukiwani policjanci ruszyli zweryfikować posiadane informacje. I tak, w przeciągu niespełna trzech godzin kryminalni dotarli do dwóch mężczyzn, którzy od zeszłego roku ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj poszukiwani byli przez sąd na podstawie zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu oraz nakazu doprowadzenia. Tym razem uniknęli jednak ''odsiadki''. Policyjna interwencja nie zakończyła się ich zatrzymaniem, gdyż opłacili zasądzoną grzywnę.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5