Był poszukiwany za jazdę po pijanemu. Zatrzymali go policjanci

2019-02-18 13:29:34 (ost. akt: 2019-02-18 13:39:35)
Najpierw pijany jechał motorem, potem był poszukiwany przez sąd, a finalnie zatrzymali go policjanci. Młody mężczyzna na najbliższe 4 miesiące trafi do aresztu za jazdę w stanie nietrzeźwości.
W trakcie minionego weekendu policjanci zatrzymali na terenie powiatu braniewskiego młodego mężczyznę. Okazało się, że od końca stycznia br. był on poszukiwany przez iławski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy zatrzymany na najbliższe 4 miesiące ma trafić do aresztu śledczego za to, że pijany zdecydował się jechać motocyklem. Sąd zdecydował również, że przez 3 lata nie będzie mógł prowadzić żadnych pojazdów oraz orzekł wobec mężczyzny 5000 złotych świadczenia pieniężnego. Teraz poszukiwany z komendy Policji trafi wprost do więziennej celi.

Policjanci wciąż apelują do kierowców, by nigdy nie wsiadali ,,za kółko'' pod wpływem alkoholu. Na jazdę samochodem składa się wykonywanie wielu czynności jednocześnie. Alkohol osłabia zdolności kierowcy i w sposób negatywny wpływa na cały proces decyzyjny. By zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia auta musimy być nieustannie czujni i właściwe reagować na to, co dzieje się na drodze wykonując odpowiednie manewry. Piłeś? NIE JEDŹ!

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5