Rozmawiali o bezpieczeństwie na drodze

2019-02-18 13:29:18 (ost. akt: 2019-02-18 13:33:39)
Kierownik braniewskiego ogniwa ruchu drogowego – asp. Maciej Suchecki spotkał się z blisko 300 żołnierzami, by porozmawiać o szeroko rozumianym bezpieczeństwie na drodze.
W piątek (15.02) w klubie garnizonowym 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyło się spotkanie żołnierzy z policjantem tutejszej komendy – asp. Maciejem Sucheckim. W tej szczególnej prelekcji uczestniczyli również funkcjonariusze żandarmerii wojskowej oraz psycholog. Zadaniem prelegentów było uświadomienie żołnierzy z jakimi konsekwencjami muszą się liczyć w przypadku naruszenia drogowych zasad. Asp. Suchecki zwracał szczególną uwagę na kwestie związane z przekroczeniami prędkości, jazdą pod wpływem alkoholu, omówił także najistotniejsze zmiany w przepisach dotyczących kierowców. W spotkaniu uczestniczyło blisko 300 żołnierzy. Po zakończonej części teoretycznej policjant odpowiadał na pytania słuchaczy.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5