Kryminalni zatrzymali poszukiwanego

2019-02-12 15:15:01 (ost. akt: 2019-02-12 15:18:19)
Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Pixabay

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali na ulicach Braniewa 34-latka. W trakcie legitymowania mężczyzna próbował wprowadzić funkcjonariuszy w błąd podając fałszywe dane. Policjanci nie dali się jednak zwieść. Okazało się, że sąd poszukuje 34-latka od października minionego roku. Teraz zatrzymany spędzi w więziennej celi 85 dni.
Wczoraj (11.02.2019r.) kryminalni podczas patrolu miasta zwrócili uwagę najednego z mężczyzn, który wyglądem przypominał im poszukiwanego. Postanowili więc go wylegitymować. 34-latek próbował zmylić policjantów co do swojej tożsamości i początkowo podał inne dane. Swojego celu nie osiągnął bo funkcjonariusze nie stracili czujności. Po sprawdzeniu w bazach prawdziwego imienia i nazwiska mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany przez braniewski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo gróźb karalnych. Z miejsca interwencji trafi do komendy, gdzie spędził noc. Teraz zostanie doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie spędzi 85 dni zasądzonej kary.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5