Radni zadecydowali o składzie komisji

2018-12-13 11:00:00 (ost. akt: 2018-12-13 11:46:45)
POWIAT BRANIEWSKI \\\ Radni Rady Powiatu Braniewskiego wybrali przewodniczących i członków komisji stałych rady. Liczyć one będą od trzech do pięciu radnych. Nieobsadzona jest jedynie Komisja Skarg, Wniosków i Petycji.
W kadencji 2018-2023 w Radzie Powiatu Braniewskiego pracować będzie siedem komisji. Liczyć one będą od trzech do pięciu radnych.
W skład Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji weszli: Bożena Turczyn (przewodnicząca), Katarzyna Maciejewska i Paweł Kozioł.
W Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej zasiądą: Michał Machała (przewodniczący), Małgorzata Wojtas i Krzysztof Kowalski.
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska: Bogdan Jarmoła (przewodniczący), Waldemar Grzybowski i Krzysztof Kowalski.
W Komisji Porządku Publicznego, Spraw Obywatelskich i Komunikacji znaleźli się: Łukasz Korneluk (przewodniczący), Bogdan Pochodaj i Mirosław Kudliński.
Do Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego wybrano: Waldemara Grzybowskiego (przewodniczący), Pawła Kozła i Mirosława Kudlińskiego.
W Komisji Rewizyjnej zasiądą: Bogdan Pochodaj (przewodniczący), Michał Machała, Bożena Turczyn, Waldemar Grzybowski i Leszek Dziąg.
Przy wyborze radnych do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji doszło do wątpliwości formalnych. Po kilku minutach przerwy w obradach, na wniosek formalny wicestarosty Mirosława Kudlińskiego, punkt ten został zdjęty z porządku obrad.
Radni powołali także przedstawicieli do Komisji Bezpieczeństwa i Porządku. Zostali nimi wybrani: Mirosław Kudliński i Małgorzata Wojtas.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5