Pracowali dla dobra i rozwoju powiatu

2018-11-22 10:00:00 (ost. akt: 2018-11-22 10:46:18)
POWIAT BRANIEWSKI \\\ Mam zaszczyt i przyjemność zamknąć ostatnią sesję Rady Powiatu Braniewskiego w kadencji 2014-2018. Dziękuję bardzo! — takimi słowami Leszek Kłębucki, przewodniczący RP, zakończył obrady ostatniej sesji.
Radni na ostatniej sesji zajęli się nie tylko kilkoma projektami uchwał, ale przede wszystkim wyrażeniem podziękowań za cztery lata pracy. Podziękowania rozpoczęła radna Monika Modzelewska-Kozioł, dziękując swoim koleżankom i kolegom z rady, a także wyborcom. Po niej podziękowania kontynuował Leszek Kłębucki.
— Dziękuję koleżankom i kolegom za wspaniałą współpracę. Nie ważne, że niejednokrotnie mieliśmy odmienne zdania, ważne, że nigdy nie padło z naszych ust jakiekolwiek słowo obraźliwe. Bo cel był jeden, dobro i rozwój powiatu — mówił przewodniczący Kłębucki.
Wyrazy wdzięczności popłynęły pod adresem wielu osób: skarbnik i sekretarza Powiatu, naczelników i pracowników Starostwa Powiatowego, dyrektorów i pracowników placówek podległych Powiatowi oraz osób współpracującym z prezydium RP.
Do podziękowań dołączył się również starosta braniewski Leszek Dziąg.
— Wszystkim radnym obecnej kadencji dziękuję za te cztery lata ciężkiej pracy — powiedział starosta. — Raz byliśmy zgodni w poglądach, raz nie, ale w sumie te cztery lata pracy dały swoje rezultaty. I za to wam wszystkim dziękuję.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5