Uczniowie odwiedzili braniewskich policjantów

2018-10-11 13:47:04(ost. akt: 2018-10-11 13:48:24)
W ramach programu profilaktyczno – edukacyjnego pn. „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie – Otwarte Jednostki Policji”, po raz kolejny braniewscy policjanci spotkali się z dziećmi. Tym razem w naszej jednostce gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pakoszach.
Wczoraj (10.10) Komendę Powiatową Policji w Braniewie odwiedzili uczniowie z Pakosz. Grupa 18 najmłodszych z klas 0 – III miała niecodzienną okazję na to, by z bliska przyjrzeć się policyjnej pracy. Przewodnikami podczas spaceru po jednostce byli dzielnicowi. Jednym ze stałych punktów zwiedzania jak zawsze był tzw. ,,niebieski pokój''. Pomieszczenie pomalowane zostało przez braniewskich policjantów, którzy za pomocą swoją malarskich zdolności przez blisko 3 miesiące zapełniali puste ściany postaciami z bajek. Efekt końcowy wzbudza zachwyt nie tylko wśród maluchów, ale i dorosłych.

Podczas spotkania funkcjonariusze udzielali dzieciom cennych rad dotyczących ich bezpieczeństwa. Na koniec spotkania każdy mały gość otrzymał pamiątkowy gwizdek oraz odblask.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Braunsberger #2599595 | 88.156.*.* 11 paź 2018 16:14

    "Pomieszczenie pomalowane zostało przez braniewskich policjantów, którzy za pomocą swoją malarskich zdolności przez blisko 3 miesiące zapełniali puste ściany postaciami z bajek." - czy to jeszcze po polsku ?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5