BRANIEWSKI KLUB KREATYWNEGO MALUCHA

2018-10-04 12:54:44 (ost. akt: 2018-10-04 12:56:45)
Już od poniedziałku 8 października w Braniewskim Centrum Kultury o godzinie 12.00 ( I grupa) i 16.00 ( II grupa) rusza program edukacyjny dla dzieci od 11-go do 36 – go miesiąca życia
Spotkania to doskonała okazja do nauki wejścia w grupę rówieśniczą, budowania relacji z opiekunem oraz rozwój wielorakich inteligencji. To też po prostu dobra zabawa i czas aktywnie spędzony z dzieckiem.

Jeśli szukasz inspiracji jak bawić się ze swoją pociechą w domu zapraszamy!
Co będziemy robić? Tańczyć, eksperymentować, śpiewać, ćwiczyć.

Zajęcia są szansą na doświadczenie nowego, znajdą się tu elementy integracji sensorycznej, sensoplastyki, ruchu rozwijającego.

- To niezmiernie istotne, aby już od najmłodszych lat stworzyć dziecku przestrzeń do kontaktu z rówieśnikami, przeżywania wspólnie lub obok siebie emocji, doświadczania świata i budowania na jego podstawie skojarzeń, które są podstawą naszej inteligencji.

Braniewski Klub Kreatywnego Malucha to także przestrzeń dla opiekunów maluchów do wymiany doświadczeń, spotkań i konsultacji – dodaje Pani Urszula prowadząca zajęcia.

Jak się zapisać wystarczy zadzwonić lub napisać do BCK w Braniewie i podać wiek i imię dzieciaczka: sekretariat@braniewskiecentrumkultury.pl, tel. 556208200

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5