Szukasz pracy? Ochotniczy Hufiec Pracy pomoże

2018-08-01 10:00:00(ost. akt: 2018-08-01 11:53:12)
POWIAT BRANIEWSKI \\\ Młodzież ucząca się i osoby bezrobotne – poszukujące pracy mogą zgłaszać się przez całe wakacje do działających w Braniewie placówek OHP.
Specjaliści z Ochotniczego Hufca Pracy zapraszają do siedziby Młodzieżowego Centrum Kariery (ul. Kościuszki 118) bądź do Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP (ul. Gdańska 19, przy Zespole Szkół Zawodowych).
Na co mogą liczyć młodzi ludzie, poszukujący pracy? Przede wszystkim na porady, w czasie których poznają swoje mocne strony, określą predyspozycje zawodowe, sporządzą atrakcyjne dokumenty aplikacyjne, otrzymają informację na temat zawodów występujących na lokalnym rynku pracy, zapoznają się z ofertą szkoleniową czy poznają ciekawostki związany z rynkiem pracy.
OHP działa w Braniewie już od kilku lat. Doradztwo zawodowe jest tylko jednym z jego działań. Warto przypomnieć, że od 1 września 2017 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie funkcjonuje Ośrodek Kariery Ucznia, prowadzony przez elbląski OHP.
— Uczniowie ZSZ korzystają z tej współpracy, zdobywając niezbędne doświadczenie na przykład w trakcie wyjazdów zagranicznych czy specjalistycznych szkoleń, dzięki którym zdobywają dodatkowe kwalifikacje i certyfikaty — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Wakacyjna oferta OHP, skierowana do wszystkich mieszkańców powiatu braniewskiego, jest dodatkowym wsparciem osób poszukujących pracy.


Ochotniczy Hufiec Pracy działa w powiecie braniewskim już od kilku lat. Jego przedstawiciele uczestniczą m.in. w giełdzie szkół organizowanej przez braniewskie Starostwo Powiatowe
Fot. Starostwo Powiatowe w Braniewie


Kontakt

Młodzieżowe Centrum Kariery
ul. Kościuszki 118
mail: mckbraniewo@ohp.pl
tel. 55 230 49 92

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP

ul. Gdańska 19
mail: oszbraniewo@ohp.pl
tel. 511 938 986

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5