Przedszkolaki odwiedziły strażaków

2018-05-11 11:34:32(ost. akt: 2018-05-11 11:39:58)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

Tradycyjnie maj jest okresem, w którym obchodzone są Dni Ochrony Przeciwpożarowej. W związku z tym strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odwiedzają liczne grupy zorganizowane szkół i przedszkoli.
Młodzież oraz dzieci mają możliwość zwiedzania Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie,  w tym możliwość zapoznania się ze sprzętem i wyposażeniem, a także codzienną służbą strażaków.

Wizyta w straży pożarnej to doskonała forma edukacyjnego uświadomienia dla dzieci zasad bezpieczeństwa oraz zachowania się w przypadku pożaru, wypadku i innych zagrożeń, które mogą mieć miejsce. Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszył się pożarniczy podnośnik hydrauliczny, możliwość przymierzenia hełmu oraz polania wody. W ostatnim okresie braniewskich strażaków odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Braniewa.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5