Blisko 500 osób na Targach Pracy i Edukacji

2018-04-27 12:28:25(ost. akt: 2018-04-27 12:30:36)
Przygotowany punkt informacyjny dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji było jedną z ofert na Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych w 24 kwietnia na terenie Braniewa.
We wtorek (24.04) w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie odbyły się „Targi Pracy i Edukacji”, których organizatorem byli: Centrum Edukacji i pracy Młodzieży OHP w Elblągu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, a także firmy szkoleniowe, lokalni przedsiębiorcy i instytucje szkoleniowe pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego oraz Starosty Braniewskiego.

W targach uczestniczyło wielu przedsiębiorców, instytucji rządowych, pozarządowych. Jednym z punktów informacyjnych było nasze stanowisko, gdzie dzielnicowy st. asp. Marcin Orłowski oraz pracownik Zespołu ds. Kadr i Szkolenia promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, a przede wszystkim zachęcali zainteresowanych do wstąpienia w szeregi Policji. Opowiadali o pracy policjanta oraz o poszczególnych etapach rekrutacji do służby. Punkt informacyjny przygotowany przez Komendę Powiatową Policji w Braniewie cieszył się zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży szkolnej, jak również pozostałych uczestników Targów Pracy i Edukacji. Osoby, które korzystały z naszego punktu zadawały wiele pytań dotyczących naboru oraz służby w Policji. Na wszystkie pytania otrzymali odpowiedź i zapraszani byli do wzięcia udziału w procedurze naboru do służby w Policji. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę informacyjną o naborze oraz informator dla kandydatów do służby w Policji.

KPP w Braniewie

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xup #2494127 | 83.21.*.* 30 kwi 2018 08:15

    Wielu przedsiębiorców? A ilu z nich nie zatrudmnia bez umowy ? ilu płaci choć 100 wiecej niz najniższa? iliu z nich uczciiwie płaci podatki? przestrzega prawa pracy? prawie zaden na 100%

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5