Zatoka pokonała wicelidera

2018-04-23 10:44:17 (ost. akt: 2018-04-25 10:43:08)
Zatoka Braniewo — Tęcza Biskupiec 2-0 (2-0).
Zagraliśmy odpowiedzialnie w defensywnie i skutecznie w ofensywie — mówi Marcin Końpa, kierownik drużyny. — Jako drużyna nie pozwoliliśmy na zbyt wiele gościom. Graliśmy blisko siebie i trzymaliśmy dyscyplinę boiskową, dobrze spisał się cały zespół.
Na wyróżnienie zasługują: Bogdan Wieliczko oraz Cezary Ciepliński, który trzymał grę obronną.
Byliśmy zespołem lepszym i zasłużenie wygraliśmy spotkanie z wiceliderem.

Bramki:
W 28 minucie Marcin Chomko trafia do bramki z rzutu wolnego z 30 metrów. Z kolei w 45+1 Bogdan Wieliczko trafia z rzutu wolnego z narożnika pola karnego w samo okienko.

Zatoka: Tomasz Ptak, Cezary Ciepliński, Dariusz Wieliczko, Marcin Chomko, Bartłomiej Koczara, Marcin Śniegocki, Wojciech Kimso, Daniel Jastrzębski, Łukasz Wolak (w 69 minucie Damian Ruda), Bogdan Wieliczko (w 90 minucie Cezary Lewandowski), Nikodem Szalkowski (w 86 minucie Bartosz Budny).
Rezerwa: Łukasz Pruchniewski, Adrian Zaremba.

Tęcza: Michał Przyborowski, Rafał Dzierbicki (w 81 minucie Wiktor Misior), Kamil Orzoł, Grzegorz Kulpaka, Maciej Waląg, Wojciech Zęgota, Rafał Ocias, Sebastian Szypulski, Bartłomiej Bogdaniuk, Mateusz Różowicz, Piotr Andruszkiewicz.
Rezerwa: Dawid Bałdyga.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5