Znęcał się nad niepełnosprawną partnerką. Damski bokser trafił za kratki

2017-05-04 13:19:11 (ost. akt: 2017-05-04 13:27:05)

Autor zdjęcia: Archiwum

Nie we wszystkich domach majówka przebiegała rodzinnie i spokojnie. Podczas minionego długiego weekendu policjanci wzywani byli blisko 80 razy, z czego 14 interwencji podejmowali w związku ze zgłoszoną awanturą domową. W trzech przypadkach zdecydowali o założeniu w rodzinie procedury Niebieskiej Karty.
W przypadku jednej z interwencji domowych policjanci zatrzymali sprawcę awantury i wszczęli postępowanie w związku z podejrzeniem znęcania się nad rodziną. W trakcie wyjaśniania okoliczności zgłoszenia okazało się, że 48-letni mieszkaniec gm. Frombork od lutego br. znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 34-letnią, niepełnosprawną partnerką. Mężczyzna zrzucił kobietę z wózka inwalidzkiego, a gdy ta uciekła z mieszkania, zamknął się w nim wraz z ich 8-miesięcznym dzieckiem.

Wezwani na pomoc policjanci po bezskutecznej próbie rozmowy z 48-latkiem wyważyli drzwi mieszkania, w którym zastali nietrzeźwego mężczyznę z niemowlęciem. Dziecko, bez obrażeń, zostało przekazane matce, a agresywny partner kobiety został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znęcania się nad kobietą poprzez m.in. bicie, kopanie, używanie wyzwisk, gróźb pozbawienia życia. Mężczyzna nie przyznał się do zarzutów i stwierdził, że w dniu interwencji policjanci obudzili go, gdy spał w domu z dzieckiem.

Policjanci poinformowali sąd o zachowaniu 48-latka, który już wcześniej usłyszał wyrok za znęcanie się. W związku z kolejnym postępowaniem z art. 207 KK sąd zarządził wykonanie zawieszonej wcześniej kary. Mężczyzna wprost z policyjnej celi trafił na najbliższe 8 m-cy do zakładu karnego.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. cyg #2239101 | 83.23.*.* 7 maj 2017 10:51

  Nie ma aż tak dużo przestępstw.Miasto wcale nie jest wzorowe , to typowe małe miasteczko w tym kraju .Zazdrość, zawiść ,plotki.Brak pracy nie licząc tej na czarno której w sezonie dzięki korupcji jest sporo..Co trzeci mieszkaniec to katolik-fanatyk który często nie wie o co w ogóle chodzi. Obowiązkowo biedronka z wiecznie zaharowanymi pracownikami i w połowie okropnym żarciem ,niekoniecznie tanim.Policja? nie mamy żadnego czuba na stanie,jajek złagodniał wiec nie ma co narzekać.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Kazik #2238675 | 79.186.*.* 6 maj 2017 15:04

  Policja reaguje?/Prosze mnie nie ośmieszać,,Oni nic nie zrobia by nie psóć sobie statystyk Jaka to jest policja skuteczna we Fromborku że nie ma przestępstw,,Wzorowe miasto NIC SIE NIE STAŁO ,,Wygląda na to że obawiaja sie złapać przestepców w myśl zasady,,Chcę mieć spokój a łapia tylko pijacych piwo na rejonach

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

 3. daz #2238571 | 83.23.*.* 6 maj 2017 11:28

  Policja reaguje raczej na zgłoszenie,ale Mops faktycznie nie bardzo sie spisał....zasiedziały sie niektóre damy i w nosie maja swoje obowiazki....

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

 4. Kazik #2238228 | 79.186.*.* 5 maj 2017 18:31

  A pracownice MOPSU I FROMBORSKA POLICJA POWIEDZA,,NIC SIE NIE STAŁO,,,,No nic sie nie stało bo niepełnosprawna ma jeszcze głowe na karku a dziecko żyje Byle by pracownicy MOPSU I POLICJI mieli pieniążki na wypłate ,aby od 1,go do 1go ,,dzień leci i kasa wpływa na konto a Policja??.nie będa sobie psuli statystyk ,,ale złapanie pijaczka z piwem i rowerzystę po piwie to oni tylko potrafią,,

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5